Ayda Sultan’ı beklerken…

En sevgili arkadaşlarımdan biri daha bebek bekliyor. Çok heyecanlıyız tüm kızlar! Aslı’yla aylardır çok düzenli olmasa da çekimler yapıyoruz. Her ay karnının büyümesini çekmek istemiştim ama çeşitli sebeplerle düzenli olarak biraraya gelemedik maalesef. Yine de bir gelişim sürecini belgeleyebildim.

Geçtiğimiz haftasonu Aslı’nın doğum öncesi son pozlarını çektim. Bu kez babamız da vardı karelerde. Parkta çok güzel bir çekim oldu.

Düzenlediğimiz sürpriz baby shower’ın cingöz anne adayımız tarafından anlaşılmış olması hiçbirimizi şaşırtmadı. Neyse ki sadece eve girerken anlamış, öncesinde kandırmayı başarabildik. Eğlenceli bir gündü. En çok da hepimizin karnına balon sokup koca göbekli sahte hamişlere dönüştüğümüz anda eğlendik. Uzun zamandır bu kadar gülmemiştim. Fikir babası Özgür’e teşekkürler :)

Günün süsleri ve Emel’in muhteşem kurabiyeleriyle kapanışı yapalım. Ayda Sultan, böyle çılgın teyzelerin var. Aramıza gelmeye hazır mısın? Seni büyük bir heyecanla bekliyoruz. Sağlıkla gel küçük tatlı şey.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>