iyi ki doğdun Aydişkom :)

İlk fotoğrafını çektiğimde daha mini minnacıktı. Emzirme Reformu grubunun bir etkinliğinde tanışmıştık tatlı annesiyle o gün. 6 aylıktı, annesinin kucağında gülücükler saçıyordu. Sonra birkaç kez daha biraraya geldik ve ben Ayda’nın değişik zamanlarda fotoğraflarını çekerek büyümesini belgelemiş oldum. İnsan fotoğraflara bakınca bildiği bir gerçeğin farkına varıyor iyice. Şimdi yazmaya ara verip ilk çektiğim fotoğrafına baktım da, ne çabuk geçmiş zaman, nasıl da büyümüş kuzucuk.

Geçen hafta dünya tatlısı Peri Ayda’nın doğum günündeydim. Annesi özenle hazırlamıştı detayları. Nasıl hazırladığını da anlatmış blogunda. Küçük peri kızı tam bir periydi gerçekten. Kıyafetiyle göz kamaştırdı, yaptığı şirinliklerle herkes ona bayıldı. Bir ara partide 19 çocuk vardı. Tam bir curcuna, tam bir çocuk doğum günü partisiydi. Herşey çok güzeldi.

Akşam üzeri misafirler gittikten sonra aile büyükleriyle ikinci bir kutlama daha gerçekleşti. Aydacık uykusuzluğuna rağmen hiç huysuzluk yapmadan partiye katıldı, pıtır pıtır emekledi. Bir ara baktım mutfakta elma kemiriyor. Şu elma kurdunun şirinliğine bakın :)

Küçük tatlı Peri Aydişkom, nice sağlıklı ve mutlu yıllar diliyorum sana. Güzel ailenle çok güzel doğum günleri kutlayın, yüzünüz hep gülsün, mutlu beraberliğiniz uzuuuun yıllar devam etsin. Gamzeli yanağına kocaman bir öpücük kondurmak istiyorum seni her gördüğümde ama tutuyorum kendimi. Uzaktan öpücüklerimi yolluyorum. Anneciğin benim yerime öpsün koklasın seni :)

2 thoughts on “iyi ki doğdun Aydişkom :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>