iyi ki doğdun Derin!

Geçen hafta bol çocuklu (tam 15 tane :)) ve şenlikli bir doğum günü partisine davetliydik Ozan’la. Blogcu Anne Elif’in küçük oğlu Derin’in 1 yaş doğum günü kutlamasıydı. Ozan, evde yapılan doğum günü kutlamalarına bayılıyor çünkü keşfedilecek yeni bir ev ve değişik oyuncaklar çok ilgisini çekiyor. Bu partide Ozan’ın keyfine diyecek yoktu, hiç sıkılmadı. Ozan’la birlikte gittiğim doğum günü partilerinde genellikle fotoğraf makinamı yanıma almıyorum çünkü onunla ilgilenmekten fooğraf çekmeye fırsat bulamıyorum. Ancak bu kez Ozan’ın bakıcısı da bizimle gelince bazı anları yakalama fırsatı buldum. İşte o anların bir kısmı aşağıda. Bilgisayarınızın sesini açmayı unutmayın :)

Ve tabii ki tatlı Derin’e tekrar sağlıklı ve mutlu nice yıllar diliyorum, güzel ailesiyle birlikte… Unutmadan Elif’e de kocaman bir teşekkür. Hem bu güzel günü bizimle paylaştığı hem de Derin’e hediye almak yerine davetlileri Down Sendromu Derneği‘ne bağış yapmaya yönlendirdiği için.

8 thoughts on “iyi ki doğdun Derin!

 1. Latifecim
  Harikasın
  Gözlerim dolu dolu seyrettim
  Harika bir anı bıraktın
  Eksik olmasın gören gözün
  Kocaman sevgiler
  YSM ve ahalisi ,kızları, Mutlusu

 2. Cok guzel olmus, ellerinize saglik. Derin e de nice mutlu yaslar dilegiyle !
  Bu guzel sarkinin adini yazabilir misiniz rica etsem, kim soyluyor ?

  • Çok teşekkürler :) En sonunda yazıyor ama görmemiş olabilirsiniz. Lee Towers – Happy Birthday Baby. Sevgiler…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>