iyi ki doğdun Mert!

Üniversiteden mezun olduktan sonra çalışmaya başladığım ilk şirket benim için unutulmaz anılarla doludur. Ve güzel arkadaşlarla. Sanki okulun devamı gibi hissetmiştim ilk gün. Benzer okullardan mezun olmuş 30 civarı kişiydik yanlış hatırlamıyorsam. Hep birlikte bir süre eğitim aldıktan sonra çalışmaya başlamıştık. Yoğun bir tempoyla çalışsak da işyerinde kakara kikiri yapabileceğin arkadaşlarının olması güzel bir şey.

O yıllardan tanıdığım ve çok sevdiğim arkadaşım Seda’nın oğlunun 1 yaş fotoğraflarını çekmek benim için büyük mutluluktu. Gençliğimizde(! :)) birlikte gezip, tozup, eğlenmiştik. Sonra bir süre görüşemez olmuştuk hayatın koşturmacası içinde. Ama birbirimizin haberlerini alıyorduk görüşemesek de. Yıllar sonra tekrar buluştuk dünya tatlısı Mert’in doğum günün sayesinde. Sanki hiç bir şey değişmemiş gibiydi. Sadece ikimiz de anne olmuştuk. Konuştuk, konuştuk ama doyamadık. Yakın zamanda Mert ve Ozan’ı tanıştırma planları yaptık hemen.

Fotoğraflar için söyleyecek söz yok. Model muhteşem olduğu için hepsi birbirinden güzel oldu. Mert emekleme konusunda iyice uzmanlaşmış, hızına yetişmek imkansız. Kendisini çoğu kez bana arkasını dönmüş kaçarken yakaladım :)

Mert’in yanında zamanın nasıl geçtiğini anlamamışım. Çocuklarla çalışmayı bu yüzden seviyorum.

İyi ki doğdun Mert. Sağlıkla büyümeni ve daha nice mutlu doğum günleri geçirmeni diliyorum. Kocaman, tatlı ailenle birlikte…

Not: Mert’in fotoğraflarını aile izni olmadığı için paylaşamıyorum. Sadece arkadan çektiğimi zannetmeyin :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>