Deren & Burç

Genelde doğum ve bebek fotoğrafları çekiyorum. Düğün gibi özel gün çekimleri yaptığımı yakın çevrem dışında bilen yok. Kulaktan kulağa duyulması hoşuma gidiyor. Deren’le konuştuğumuzda düğününe çok az kalmıştı. Günün programını duyunca kafamda hızlıca bir plan yaptım. Birkaç gün içinde aksesuarlar için alışveriş yaptım ve kendi ellerimle hazırladım hepsini. Geriye kalan tek şey düğün günü yağmur yağmaması için dua etmekti. O sabah yağmurlu bir güne uyanmak bile moralimi bozmadı. İçimden bir ses havanın açacağını söylüyordu. Deren’le karşılaştığımda yüzü “yağmurlu bir güne uyanan ve o gün evlenecek olan gelin” yüzüydü. Moral yerlerde! Kendisine moral vermeye çalışsam da onu neşelendiren şey bulutların arasından yüzünü gösteren güneş oldu.

Deren ve Burç çok tatlı bir çift, bayıldım. Gelin güzel, damat yakışıklı, ikisi de eğlenceli. Çok matrak bir çekim olduğunu söyleyebilirim. Vaktimiz daha bol olsa daha nasıl eğlenirdik kim bilir.

Tatlı çifte ömür boyu mutluluklar diliyorum. Her gününüz eğlenceli olsun. Mutlu evliliğin sırrı birlikte eğlenebilmektir.

İşte günün seçmece kareleri…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>