Yeni yeni yepyeni!

Güncelleyeli kaç ay oldu ama bir türlü duyuramadım. Birkaç küçük eksik var diye takıldım kaldım (atsan atılmaz, satsan satılmaz başak burcu mükemmelliyetçiliğinden oluyor hep bunlar!). Hala var yapılacaklar ama zamanla olur onlar da. İşte yeni yüzüyle web sitem :)

Sitedeki çizimlerin tümü canım arkadaşım, dünya tatlısı, kalbi güzel Oyip‘e ait. Oyip’i bilmeyen duymayan kaldıysa çok şey kaçırıyor demektir. Blogu işte burada: olmadikislerpesinde.blogspot.com

Hayalimdekini çizime dönüştürdüğü için ona ne kadar teşekkür etsem az. Söylediğim birkaç küçük detayla ve uzaktan tanıdığı kadarıyla, beni anlatan çizimler yaptı. Sonra bir de el emeği göz nuru çizimlerini bana hediye etti. Yani sitemde gördüğünüz çizimlerin gerçek kalemle çizilmişi benim elimde! İnanılmaz geliyor bana. Fırça izlerini görmek nasıl heyecanlandırdı beni anlatamam. Bir Moma’da Van Gogh’un Starry Night‘ını gördüğümde böyle heyecanlanmıştım. Yok yok bu kadar heyecanlanmamıştım onu gördüğümde. Elimde tutabiliyorum Oyibimin çizimlerini. İnsan dokunmaya kıyamıyor, öyle güzeller! Orijinal çizimler duvarımı süsleyecek yakında :)

Oyipciğim, tatlı arkadaşım, ellerine sağlık. Bütün hayallerin gerçek olsun. Zaten çizerek hepsini gerçekleştireceğinden eminim :) Çok ama çooook teşekkür ederim :)))

Bir de sitenin görünmeyen kahramanına, sevgili eşime teşekkür etmeliyim. Gündüzleri işinde gücünde, akşamları web sitemde dirsek çürüttü, kaprislerime ve teknolojik cehaletime katlandı :) Aylar sürdü şu siteyi yapman ama tabii ki ellerine sağlık kocacım (buna derler hem severim hem döverim :))

Ara sıra ziyaret edin sitemi. Galeriler güncellenecek yeni fotoğraflar çektikçe. Haydi bakalım… İyi seyirler :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>